Вчити програмування разом веселіше!

Вчити програмування разом веселіше!

Це  історія однієї молодої сім’ї, яка вирішила пов’язати своє життя з програмуванням. Антон і Кристина успішно закінчили Базовий+ та курс ІОS і за цей час встигли стати програмістами. Ось як це було:

Як довго ви разом? Де ви познайомились, при яких обставинах?

Ми разом вже майже 10 років. Ми спеціально не знайомились, все сталось само собою, бо ми вчились разом в школі де всі діти одне одного знали. Просто одного вечора разом пішли додому, тут все і закрутилось…

2

Де працювали до THINKMOBILES?

Антон: Я працював на Закарпатській митниці.

Кристина: Я багато де працювала, і на дитячих святах, і весільним координатором, також недовго працювала помічником в адвокатській конторі, але найбільш запам’яталися 2 роки роботи в Мукачівському міському відділенні РАЦСу.

Чому вирішили переїхати в Ужгород? Як вам це місто? Важко акліматизуватись?

Антон: В нас був вибір. Під час проходження курсів програмування ми вирішували, що будемо робити по закінченню: або переїжджати в Ужгород, або повертатися додому в Одесу. Оскільки мені запропонували працювати в THINKMOBILES, ми вирішили залишитися в Ужгороді після проходження курсу IOS. І тепер ми живемо тут!

Кристина:  Місто нам надзвичайно подобається! Тут дуже затишно. Місто живе без метушні та поспіху. Акліматизуватися було надзвичайно легко. Всім рекомендую завітати в Ужгород навесні під час цвітіння сакур. Краса несказанна та незабутня!

Як прийняли рішення змінити професію?

Настав момент в житті, коли захотілось що-небудь змінити і, подумавши про наші інтереси, ми зрозуміли, що програмування нам підходить, тому вирішили спробувати.

4

Чому саме GURU IT School?

Проаналізувавши всі запропоновані варіанти на той момент часу, ми зупинилися на GURU IT School від THINKMOBILES.

Як виконували ДЗ? Разом чи окремо? Кому легше було навчатись?

Антон: Під час Базового курсу ми робили всі завдання разом, що було навіть дуже цікаво. Під час курсу по IOS ми робили всі завдання окремо, бо нам заборонили робити їх разом – там була рейтингова система.

Кристина: Відносно того, кому було легше вчитися, то нікому не було легко. Нам обом було важко. В тяжкі моменти ми допомагали одне одному як морально, так  і дебагінгом. Добре, що Антон любить доводити все до кінця, і якщо ми почали навчатися програмуванню, то назад дороги вже не було.

Відчуваєте конкуренцію? Хто з вас двох крутіший девелопер? 🙂

Антон: Я думаю, у нас однаковий рівень. Те що не вийшло у мене, виходило у Крістіни та навпаки.

Кристина: Для мене Антон поза конкуренцією. Я тільки за, щоб він був крутішим девелопером, я буду ним пишатися! Також не менш важливо те, що в мене буде до кого звернутися за допомогою про всяк випадок.

Коли навчались на Базовому+ вже думали про те, куди далі йти?

Кристина: Під час навчання ми не раз починали говорити на цю тему але швидко зупинялись на думці, що перш за все треба Базовий+ успішно закінчити, а вже потім говорити про майбутнє.

Антон: За три тижні до закінчення Базового курсу ми дійшли до висновку, що й надалі хочемо продовжувати вчитися в GURU IT School. Ми ознайомились на сайті з курсами, на які йшов набір. На той момент це були Unity 3D, Android, JavaScript і звісно ж IOS. Останній ми і вибрали!

Як вам запропонували перейти на наступний рівень?

Нам не встигли запропонувати, бо ми самі напросилися. На момент закінчення Базового+ ми вже пройшли відбір на курс IOS. Співбесіда була не з легких. Цікаво те, що її ми проходили також разом! Нам поділили дошку на дві частини і сказали написати різні алгоритми сортування масивів.

Який стиль викладання сподобався більше на Базовому+ або iOS?

Їх неможливо порівнювати. Кожен стиль відповідає своєму курсу. На Базовому+ на першому занятті розповідається про те, що таке інформація. Андрій Юрійович (низький йому уклін) “розжовував” все, як для дошкільнят. Неможливо було не зрозуміти.

IOS – це був справжній треш! Якщо наміри пов’язати життя з програмуванням не серйозні, то це швидко зрозумієш…

Антон, як проходило стажування? Як працюється в команді? Що тебе найбільше захоплює у твоїй роботі?

Антон: В першу чергу, це цікаво! Кожного дня дізнаюсь щось нове. Проекти, в яких я приймав участь, дуже різнопланові. Навіть не встигаєш помітити, як швидко проходить день. Команда в нас дуже дружня, тімлід – профі, який завжди допоможе, якщо щось не зрозуміло або не виходить. Завдяки цьому процес навчання йде набагато швидше та ефективніше.

Які плани на майбутнє?

Ми стараємось жити без планів на майбутнє. Просто жити і насолоджуватися. Скоріше за все, в нас просто є цілі, яких хотілося б досягти. Одна з цілей – вирости в якості девелоперів!

3

Ваші поради чи побажання тим, хто хотів би, але боїться круто змінити своє життя…

Кристина: Я хочу сказати, що можна знаходити тисячі причин, шукати собі сотні виправдань, думати, що комусь легше, а в тебе є всілякі обставини, і ти не можеш стати програмістом. Якщо відчуваєш, що ти не є щасливою людиною і хочеться спробувати себе в чомусь іншому, то варто зробити хоча б перший крок.

Отже, вчитися програмування разом веселіше. Тим паче, що  для молодих сімей нема нічого неможливого. Працювати програмістом – значить застрахувати себе в майбутньому, бо попит на програмістів тільки росте, а рівень зарплат набагато вищій ніж в інших галузях.

P. S. Вітаємо Антона і Кристину з початком кар’єри в Thinkmobiles! Бажаємо стрімкої кар’єри і діточок, як на небі зірочок 🙂

1326 0

Коментарі

Будьте першим хто залишить коментар...